Marek "Spider" Pajak - Vader
Anne van den Hoogen - Habitants
Gus G - Firewind
Nikitas Mandolas - Crimson Firre
Koen de Witte - Solomon
Jean Pageau - Mystery
Óskar Logi Ágústsson - The Vintage Caravan
Smèrrig party
Efraim Larsson - Masterplan
Robert Gray - Toxic Holocaust
The Three Degrees
Mell - Mell & Vintage Future
Stefan Todorović - Gorgoroth
Fury
Abbath Doom Occulta
La Fuente
Leonardo de Muzio - Big One
Becky Baldwin - Fury
Nick Melissourgos - Suicidal Angels
Mirko De Maio - The Flower Kings
Merijn van Haren - Navarone
Jesse Peetoom - Aran Angmar
Playerz party
Kees Lewiszong - Navarone
Anton Goudsmit - Montis, Goudsmit & Directie
Joel Peters - Phil Campbell And The Bastard Sons
Jean-Sébastien Goyette - Mystery
Hellripper
Vessel - Sleep Token
Roine Stolt - The Flower Kings
Jamie Walters - Midnight
Koen de Witte - Solomon
Inge van Calkar
Smèrrig party
Ben - Black Djangos
La Fuente
Bizzey
Rory Ronde - New Cool Collective
Casey Grillo -Kamelot
Simone Simons - Epica
Martin Jakubski - StillMarillion
Erik Jans - BZB
Bert Verschueren - Made in Purple
Stuart Clyde - StillMarillion
Pater Moeskroen
XRaiders - Jeroen van der Lee & Guus van Gemert
Roman Huijbreghs - Navarone
Made in Purple
Epica
Ferdy Doernberg - Axl Rudi Pell
Leslie Lopez - New Cool Collective
Simone van Straten - Sisters of Suffocation
Masterplan
Volker Krawczak & Johnny Gioeli - Axl Rudi Pell
Marek "Spider" Pajak - Vader
Rewind party
Epica
Nyah Ifill - Fury
Ton Dijkman - Mell & Vintage Future
Rewind party
George Oosthoek - Mayan
Jonna Fraser
Camilla Blue
Pieter Jan De Paepe - Made in Purple
Ruud Verwijk - Pink Project
Steve Rothery
Mell - Mell & Vintage Future
Gus G - Firewind
Blaudzun
Alma Alizadeh - For I am King
Hans Vandenburg - Gruppo Sportivo
Playerz party
Jonna Fraser
Paul Delpeut - The Hot Studs
Cyril Directie - Montis, Goudsmit & Directie
Nielson & fans
Martien van Oostrom - Pater Moeskroen
Vicious Rumors
Frank Boeijen
Todd Campbell - Phil Campbell and the Bastard Sons
Concert Bizzey
Rob van der Loo - Epica
In the Attic
Maartje Meessen - Lesoir
Inge van Calkar
Stefan Todorović - Gorgoroth
XRaiders
Peter Kerkhof - The Hot Studs
Rikard Stjernquist - Jag Panzer
Marike Jager
Alexander Örn Númason - The Vintage Caravan
Jan Akkerman
Leroy Schuckman - BZB
Tim Haase - Solomon
Rowwen Hèze
Morrison De Boer - Inferum
Bob van Heumen - Lesoir
Robert - Black Djangos
Lucien Foort
Mark Foggo
Smèrrig party
Dick van der Wijst - BZB
Phil Campbell And The Bastard Sons
Jeff Cummings - Sworn Enemy
Maarten Verhoog - Rattlesnake Shake
Janneke Swanink & Danny Martens - SKArtacus
Simone Simons & Ariën van Weesenbeek - Epica
The Bearded Man - The Wetnecks
Nick Courtney - Vicious Rumors
Jeffrey van Driest - Meadows
Roel Käller & George Oosthoek - Mayan
Mark Bogert - Knight Area
Bennett Holland - Laurence Jones Band
Axel Kruse - Mad Max
Benjamin Herman - New Cool Collective
Lorrèn
Gruppo Sportivo
Marcella Di Troia - Black Mirrors
Ken Rodarte - Jag Panzer
Thorium
Ariën van Weesenbeek - Epica
Dress code = Rowwen Hèze
Matthias Harder - Sylvan
Smèrrig party
XRaiders - Guus van Gemert
Mayan
Nielson
During Hellripper at De Pul Uden
Smèrrig party
Marco Glühmann - Sylvan
Paul Delpeut - The Hot Studs
Laurence Jones
Matthias Harder - Sylvan
Alma Alizadeh - For I am King
Smèrrig party
Benoit Dupuis - Mystery
Peter Moeskroen
Merijn van Haren - Navarone
StillMarillion
Frank Boeijen Groep
Mark Bogert - Knight Area
XRaiders
Rewind party
Simone Simons - Epica
Rick Altzi - Masterplan
Julian Rolinger - Mad Max
Concert Rowwen Hèze
Paul Delpeut - The Hot Studs
Smèrrig party
Geoff Thorpe - Vicious Rumors
Till Lindemann - Ramms+ein
Laurence Jones Band
Gus G - Firewind
The Three Degrees